Sosyal Medya

120Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Ve Kameralı Sohbet

       Merhaba arkadaşlar sesli ve kameralı sohbet sitemize hoş geldiniz.Bu günkü konumuz sitemizdeki dotluk arkdaşkık kavramlarından bahsetmek ve kendinize böyle bir ortam nasıl kurabilirsiniz bunu birlikte istişare edelim.

SESLİPOP ailesine gelme amaçınız ilk önçe şu olsun eğlenmek güzel vakit geçirmek olsun sitemiz her guruptan insana kapımız açıktır katiyen ayrımçılık yapımamktadır.Sitemizde şarkı çalma oyunlar oynam mikte veya yazarak sohbet etmek doluklar kurmak ikili işklilerini gelitimenize yardımçı olçaktır.Bazı arkdaşalrımız şöyle diyor  adı üstünde sanal biz bu dünçeye katılmıyoruz.Her pc başında bir insan oturdunu unutmayalım iyi veya kötü bizde bu iyi veya kötüleri ayırmka bizm elimizde olmalı .

SESLİPOP ailesi olarak siz ziyaretçilerimizi sitemize bekliyoruz ve sitemizin olnaklarından faydanlmalarını bekliyoruz.Bir KONU DAHA var çok ça soru aldımız GÖREV  biz bazı siteler gibi görevi parayla satmıyoruz üçretsiz veriyoruz. Ve zamnı geldiğinde hakeden kişi hakediği görevi hakıyla alır her önüne görevde veren bir sitede değiliz. Umarım bu konudada ayrıntılı bir açıklama yaptık.

www.seslipop.com

 

 

Yazar : ESİNTİ
21 Kas Ctesi 14:24
14 Görüntüleme

Etiketler:


  1. 21/11/2020 14:26
    Fidan

    bende sitenizde görev almak istiyorum bana yardımcı olurmusnuz.

    Cevapla
Gönder

Popüler Yorumlar